Photobucket – návod na rychlejší používání

Napsal dne Zář 13, 2006 na Blog | 0 komentářů

Xsoft albumPhotobucket je internetová služba pro upload obrázků. Můžete si zde zdarma vytvořit konto, uploadnou na něj obrázky a ty dále používat. Vytvoří vám rychlé linky, kód do fóra (phpBB), i rychle importuje obrázek do blogu.

Zdarma máte 1GB pro vaše obrázky, a 10GB traficu za měsíc. Jestli vám nebude velikost stačit a budete chtít mít více kont, je to placená Pro verze (5GB, bez limitu, žádné reklamy, FTP upload a další).

Nastavení a další detaily uřčitě objevíte sami. Chci vám ale říci, jak rychle uploadnou větší mnozšstí fotek. Jinak budete muse po jedné klikat (browse, vybrat fotku, browse, ..).

Jak rychle uploadovat:

  1. Mobile upload. V nastavení si můžete nastavit PIN a pak si posíláte fotky na mail (něco jako vas_login.12345@uploads.photobucket.com ). Do předmětu dáte název složky.
  2. O něco lepší způsob je použít Flock. Jedná se o browser (takový zmutovaný Firefox), so má možnost uploadovat forky a iportovat jepřímo do blogu. Někomu může vyhovovat (hlavně pokud s Photobucketem i blogujete). Zájemsi si jej mohou zdarma stáhnout.
  3. Ještě lepří způsob je použít Windows XP publisher. Pokud máte Windows XP, pak možná ani nevíte, že tuto možnost máte. Pokud nechcete luštit návod, můžete si ve stručnosti stáhnout tento .reg soubora importovat ho do registrů. Pote si v průzkumníku najdete nějakou složku či obrázek a v levém menu klikněte na "Publikovat složku na webu"(anglicky: Publish the selected items to the Web). Odkliknete, vyberete photobucket.com, lognete se, vyberete album (podalbum) a už se uploaduje. Velmi rychlý způsob.

Photobucket upload with Wndows XP publisherFotky si můžete i popsta, můžete uploadnout i video, no prostě co chcete. Navíc vše máte na vašem účtu, tak můžete fotky kdykoliv smazat (narozdíl od jednoúčelových uploaderů). Album si můžete i zaheslovat neboúplně zakázatzobrazovaní cizím lidem.

Pokud chcete vidět jak album s pár obrázky vypadá, zkusteXsoftovo album.

 

 

Zanachat odpověď