Seriál – Big Bang Theory

Napsal dne Čvn 10, 2008 na Blog | 4 komentáře

Jak začít. Znáte seriál IT Crowd? Jedná se o skupinu "ajťáků" v pravém slova smyslu. A právě na tomto počítačovém základě je postaven vtip tohoto seriálu. Má to jen jeden problém, autoři postupem času od tématu IT odchází a IT vtip se vytrácí.

big-bang-theory-logo

Je tu ale jiný seriál – jmenuje se the Big Bang Theory a k výše uvedenému seriálu vy se dal docela dobře přirovnat. Jen se nejedná o ITáky, ale o skupinku teoretických fyziků. A co je pozitivní – autoři Big Bangu od tématu neodchází a vtip si dřív po celou dobu (aspoň první série 17 dílů to potvrzuje). Jestli chcete začít koukat na další seriál, který je někde mezi seriály IT Crowd, Red Dwarf ( Červený trpaslík ), Friends ( Přátelé ), tak koukněte na první díl. 80% lidí pak bez přestávky dala i dalších pět dílů.

Informace o tomto seriálu se dají najít na českém fanouškovském webu: www.big-bang-theory.cz ( včetně českých titulků a odkazů na stažení ).

(pokud už patříte mezi "závisláky" tohoto seriálu, napište prosím do diskuze kolik dílu jste dali v kuse)

4 komentáře na“Seriál – Big Bang Theory”

 1. Zdravím!

  Dvě drobnosti:

  a) seriál se jmenuje Red Dwarf (pevně doufám, že jde o překlep, neboť dward je poměrně hanlivé označení impotentního muže v austrálii

  b) vaše CAPTCHA způsobuje lidem schizofrenii

  A ještě dodatek … BBT je velmi dobrý seriál.

  Pěkný den. D.

 2. reburke řekl:

  nejvic jich bylo 8…v dobe kdy sem se o serialu poprve dozvedel totiz zrovna vysel 8mej dil :o).

 3. [1] Je to Red Dwarf (omlouvam se, jednalo se o preklep). Rikam si, ze treba Trpaslika bych asi v kuse nedal, nicmene jsem jej videl asi 7x celeho. Co veta v nem, to nezapomenutelna fraze. U BBT je to s citacemi uz horsi. IT crowd jich take moc nema (az na "Zkouseli jste to vypnout a zapnout" , 0118 999 881 999 119 7253 ..)
  (ad B – to vite, spamboti jsou svinstvo ;))

 4. andreas řekl:

  Big Bang Theory – za jeden večer díly 3. – 15. 😉

Zanachat odpověď