Služby

This is a little description about the page you are viewing

Na internetu je spousta služeb, které se dají využívat. Uvádím zde seznam mnou používaných. Pokud se vám nějaká bude líbit, můžete mi nepřímo poslat dáreček ve formě provize, když se registrujete přes odkazy ve článku. Vás to nebude stát nic, a mě tím potěšíte.

A máte-li nápad na další podobnou službu, dejte vědět. Rád se něco dozvím.

Sdílení a ukládání souborů

Jak snadno sdílet soubory přes internet.

RapidShare – už není co býval, nedoporučuji.

Hotfile

Nová sdílecí služba, dobrá rychlost, rozumné ceny, pěkné admin menu. Beru, používám a jestli se vám hodí, tak i doporučuji.

Dropbox

Služba na snadné ukládání souborů. Perfektní na rychlý přenos mezi mobilem a PC, nebo na rychle odložení souborů do práce/školy. Na Androidu vřele doporučená aplikace.

(2GB zdarma, 250MB za doporučení)

___

Nakupování

Různé obchody, kde jde koupit tamto či tohle.

PayPal

Základ u internetových plateb. Nejvíce používaný způsob placení v netových obchodech i eBay. Na účet vám také lidi mohou finance poslat, třeba z prodeje internetová reklamy.

Play-Asia

Východní obchod se spoustou zajímavé herní techniky. Dříve jsme tu kupovaly dance pady (taneční podložky). Sem tam se tu najde něco zajímavého.

Deal Extreme

Také východní obchod plný blbinek a gadgetsů. Jedná se o třeba přívěšky na klíče, lasery, univerzální dálkové ovladače, napodobeniny, redukce, USB nabíječky, svítidla, UV fixy, .. Věci klidně za 1-2 dolary. A nejlepší je, že neplatíte poštovné. Klidně si tedy objednejte přívěšek za 20 korun.

___

Sociální sítě

Ty už asi dobře znáte.

Facebook

I když žádný výhoda ani bonus z toho nekouká. Tak se možná ani neregistrujte ;-).