Hudební hry

Seznam všech stránek o hudebních hrách, na kterých jsem pracoval

Od roku 2003 se zajímám o hudební hry. Na internetu jsem za tuto dobu založil mnoho stránek, které by mohly přijít faniouškům vhod. A to ať už jste skalní BEMANI fanoušek, nebo si jen občas zaskáčete DDR. Zde je seznam stránek:

unlockedArcade.com – obsahuje poslední novinky ze světa hudebních her. Odlovují vás hry DanceDanceRevolution, In The Groove, Pump It Up, Beatmania IIDX nebo simulátor Stepmania? Toto je místo pro vás.

Hlavní portály a projekty:

Download.Pocitac.com – Download sekce. Několikrát kompletně předěláno (obsah i vzhled). V současné době jeden z největších zdrojů pro stahování na hudební hry. Primárně songy do Stepmanie, ale jsou zde i další hry z rodin Dance Dance Revolution, In The Groove, Pump It Up, Mungyodance, Ultrastar, a tak dále. Místo počítejte na desítky GB.
DDRforum.Pocitac.com – Největší české fórum o hudebních hrách. Existuje od počátku rozmachu hudebních her v ČR. Okolo 30 000 příspěvků a přes 500 registrovaných uživatelů.
Historické weby:

Tyto weby dříve existovaly, byly celkem navštěvované, ale v určitý čas na nich autor přestal pracovat a doména expirovala. Říkám si, že by byla škoda obsah nezachovat. Čili domény jsem obnovil, kód oprášil, bugy opravil a opět to jede.

Czech-DDR.info – první česká stránka o DDR. Původní název neměl nic společného s Czech DDR sdružením. To vzniklo až o nějaký rok a půl později.
MusicGames.cz – nově provedené stránka, podobný obsah i nějaké to doplnění.

Pro konkrétní hudební hry:

PIU-Pro.com – Pump It Up Pro. Stránka byla založena ani ne den poté, co byl ohlášen její název. To by byl jeden pětipanelový portál.
Beatmania.cz – Beatmania IIDX je legendou na poli hudebních her. Jedná se dle hráčů o nejtěžší hudební hru, kde je potřeba maximální přesnosti. Jen jí chyběl informační web, takže tady je – ve stylu IIDX16 Empress.
IIDX.cz – seznam článků od Beatmanie (UAC klon).
ReflecBeat.com – nová dotyková hra, web založen za podobným účelem jako PIU Pro.

DanceCentral.cz – trojice webu pro hudební hry na Kinect (pro Microsoft Xbox360).
DanceMasters.cz – je hra od Konami (tvůrců DDR), web obsahuje články o hře.
DanceEvolution.cz – evropsko-japonský název pro hru Dance Masters, a podobný obsah.

Bývalé hudební portály a stránky:

DDR.Pocitac.com – legendární web o DDR. Spolu s Czech-DDR.info tvoří první dvojici webu o hudebních hrách v ČR. Vznikl po Festivalu Fantazie 2004. Od té doby byl asi pětkrát předělávan, podle účel (a protože jsem si hrál a učil se dělat design). Dnes na něm běží osobní blog o hudebních hrách, hostí spoustu informací a nese název Unlocked Arcade.
Dance.Pocitac.com – první kopie webu. Tehdy byl jako doplněk k fóru, obsahoval prvních 6 reportů z akcí a srazů u arkád (tehdy v ČR bylo jen DanceStation 3DDX na Andělu).
DDRportal.Pocitac.com – druhá kopie webu původního webu. Tahle už byla postavená pro sdružení Czech DDR. Obsahu nebylo moc, ale účel splňoval.
DDRportal2.Pocitac.com – třetí verze, stále pro Czech DDR, tentokrát postavená na Joomle. Osobně se mi tenhle vzhled celkem líbil, celkem elegantní ne?

FF05.Pocitac.com – stránky pro Festival Fantazie 2005
FF06.Pocitac.com– stránky pro Festival Fantazie 2006

Ali-G-in-DDR-house.Pocitac.com – v roce 2006 jsem vypustil první fanfilm s názvem Ali G in DDR house. Práce pár měsíců (s přestávkama půl roku). Na webu jsou trailery a zdroje pro titulky. Tehdy se ale dělo věcí co? Film je u mne, kdyby někdo chtěl.
Odpadlik.Pocitac.com – časopis od Czech DDR. Taky doba okolo roku 2006. Byli jsme tehdy dost aktivní.
PocketDDR.Pocitac.com – Robotovo kapesní DDR pro mobilní telefony.
SMGoogle.Pocitac.com – Stepmaniový Google, který hledá na stránkách hudebních her.
Wii.Pocitac.com – návod jak se hacknout Wii, aby se jím dalo ovládat DDR a Stepmania (no, spíš tedy návod).

A to je vše přátelé. Možná toho je i víc, ale to už bude smazané, nebo jsem to zapomněl uvést. Kdybyste chtěli více informací, napište. Ale nejprve si projděte to, co tu už je.